Творчий вчитель- творчий учень
26 учителів початкових класів із 22 загальноосвітніх навчальних закладів району взяли участь у районному семінарі-практикумі з теми «Організація та зміст навчально-виховної роботи з обдарованими учнями в початкових класах», проведеному на базі Дібрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 25 квітня 2017року. Розпочато семінар-практикум щирими вітальними словами вихованців та керівника закладу Ковтуновича В.Т.
У ході проведення семінару було презентовано систему роботи вчителів початкової ланки Дібрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Полюхович О.Ф., Мельникович В.К., Сьох Т.М., Червінської Л.М., Червінської Т.І. з обдарованими дітьми, створення освітнього середовища, орієнтованого на навчання, підтримку та розвиток здібних, обдарованих школярів. Заступником директора з навчально-виховної роботи Червінською О.П. відзначено важливість врахування у роботі психолого-педагогічних аспектів визначення обдарованості дітей в початковій школі як передумови розвитку творчих здібностей молодших школярів.
Разом з тим учасники заходу мали можливість поповнити свою професійну скарбницю практичними методами, прийомами, технологіями, які забезпечують надання якісних освітніх послуг для дітей з високим рівнем навчальних досягнень, шляхом перегляду відкритих занять з інваріантної та варіативної складової у вчителів Августинович Н.П., Мельникович В.К.,Ковтунович Н.П., Мельникович Н.М..
Одним із ефективних напрямів роботи з обдарованими дітьми у закладі є залучення молодших учнів до роботи в гуртках. Вчителем Ковтунович Д.Д. презентовано роботу членів гуртка «Оригамі».
Творчість вчителя - невід’ємна складова розвитку творчості учнів. У цьому ще раз переконалися учасники семінару-практикуму. Майстер-клас, проведений вчителем -методистом Ковтунович Л.П. з теми «Формування понять «Віра.Надія.Любов» (підготовка до написання листа захиснику Вітчизни)», показав, що творчість педагога проявляється в ефективному застосуванні набутого досвіду в нових умовах, в непередбачених ситуаціях, вдалій імпровізації , в умінні фантазувати, бачити близьку і далеку перспективи в роботі,трансформувати нові ідеї. Тільки творчий вчитель може розвинути творчого учня.